Burak Ay
Biography:
Digitaleventco İçerik Departmanı. Bilgi Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik 3. sınıf öğrencisi. Bilgi Marketing kulübünde; grafik tasarım, video editing ve blogger. The Great Wild Life dergisinde 3 yıl yazarlık tecrübesi. Youthall'da içerik yazarı.
Ecem İshakoğlu
Biography:
Digitaleventco Tasarım Departmanı. Işık üniversitesi Uluslarası Ticaret (İngilizce) öğrencisi.
İrem Tamay
Biography:
Digitaleventco Tasarım Departmanı. TED Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisi. IEEE TEDU Women in Engineering. Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE TEDU).
Peren Kaya
Biography:
Digitaleventco İletişim & PR Departmanı. İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme öğrencisi. Antimatter Designs Kurucu Ortağı. Bilgi Marketing PR Departmanı Eş Başkanı. CampusWIN - Kampüs Lideri. Bir Dilek Tut Derneği - Dilek Gerçekleştirme Gönüllüsü. Bilgi Mezun Derneği - Öğrenci İlişkileri Komite Üyesi.
Miray Küçükbingül
Biography:
Digitaleventco İletişim & PR Departmanı. Piri Reis Üniversitesi Lojistik Yönetimi öğrencisi. İşletmecilik ve Girişimcilik Kulübü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı.
Şevval Tarakcı
Biography:
Digitaleventco İçerik Departmanı. Ege Üniversitesi Gıda Mühendisliği 4. Sınıf öğrencisi. Viyana Valsi topluluğu, fotoğrafçılık topluluğu. Girişimcilik ekosistemine meraklı ve çalışmaları olan.
Betül Çapkur
Biography:
Digitaleventco İçerik Departmanı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi ve Finans 3. Sınıf öğrencisi. Moda Ve Trend Kulübü Yönetim Kurulu üyesi ve Bilgi Economics Students Association kulübünde Representation Director.