Hakkımızda

Digital Event Consultation

Digital Event Consultation tüm kurumsal firmaların güncel staj ve tam zamanlı iş pozisyonlarını, güncel sertifika programlarını, online eğitimleri, şehirdeki kültürel etkinlikleri ve çeşitli kişisel etkinlikleri tek bir platformda toplama amacıyla kurulmuştur.

Aktif olarak Instagram, Twitter, Linkedin ve Facebook’ta varlık gösteren Digital Event Consultation üniversite öğrencilerinin ve yeni mezunların günün her anında, güncel olarak tüm iş ve staj başvuru imkanlarına, sertifika programlarına ve online eğitimlere ulaşabilmelerini sağlamaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Digital Event Co. çalışmaları hakkında sıklıkla karşılaştığımız bir kaç soruyu sizin için derledik.

Bu platformda eğitim odaklı ve öğrencilere fayda amacıyla eğitim ve içerikler düzenlenmektedir. Ek olarak sektörün önde gelen isimleriyle düzenlenen röportajlarla öğrenci arkadaşlarımızın ilham alması, düzenli olarak staj ve iş duyuruları yapılmasıyla da yine öğrenci arkadaşlarımızın sektörel haberleri anbean takip etmesi sağlanmaktadır.

Digital Event Co. tek üniversite bazlı bir platform değil, bağımsız bir kuruluştur. Çeşitli üniversitelerin çeşitli bölümlerinden öğrenci arkadaşlarımız bünyemize dahil edilmiştir.

Platformumuz tarafından düzenlenen eğitimlere ve etkinliklere tam katılım göstermeniz durumunda belge alabiliyorsunuz

Son Yazılar

Blogumuzda yer alan röportajlara, haberlere ve özel yazılara göz atmaya ne dersiniz?