Ecem İshakoğlu
Biography:
Digitaleventco Tasarım Departmanı. Işık üniversitesi Uluslarası Ticaret (İngilizce) öğrencisi.
İrem Tamay
Biography:
Digitaleventco Tasarım Departmanı. TED Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisi. IEEE TEDU Women in Engineering. Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE TEDU).
Peren Kaya
Biography:
Digitaleventco İletişim & PR Departmanı. İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme öğrencisi. Antimatter Designs Kurucu Ortağı. Bilgi Marketing PR Departmanı Eş Başkanı. CampusWIN - Kampüs Lideri. Bir Dilek Tut Derneği - Dilek Gerçekleştirme Gönüllüsü. Bilgi Mezun Derneği - Öğrenci İlişkileri Komite Üyesi.
Miray Küçükbingül
Biography:
Digitaleventco İletişim & PR Departmanı. Piri Reis Üniversitesi Lojistik Yönetimi öğrencisi. İşletmecilik ve Girişimcilik Kulübü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı.
Şevval Tarakcı
Biography:
Digitaleventco İçerik Departmanı. Ege Üniversitesi Gıda Mühendisliği 4. Sınıf öğrencisi. Viyana Valsi topluluğu, fotoğrafçılık topluluğu. Girişimcilik ekosistemine meraklı ve çalışmaları olan.
Kübra Güney
Biography:
Digitaleventco İçerik Departmanı. Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümü öğrencisi. Nefes ve meditasyon eğitmeni. A•Kalemler dergisinde içerik yazarı. Mindfulness ile ilgileniyor.
Arda İnanır
Biography:
Digitaleventco İçerik Departmanı.Bilgi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencisi, NF blog yazarı, TurkToon çevirmen ve editörü, Bilgi Marketing Organizasyon departmanı
Ulaş Avil
Biography:
Digitaleventco İçerik Departmanı. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık & İstanbul Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik öğrencisi. Typelish.com haber içeriği yazarı.